Success Stairs Sequence w Warszawie!

Autorski program Lek.dent. Maciej Czerwiński, pt. Success Stairs Sequence, to zaprezentowanie sekwencji, która krok po kroku przeprowadzi Cię do skutecznej, pewnej i estetycznej odbudowy zębów w 99% przypadków.
Już wkrótce podamy nową datę kursu i widzimy się w Warszawie 👩‍🔬🧑‍🔬

Success Stairs Introduction

Część teoretyczna

Godziny kursu 9:00-17:00

W programie między innymi:

Success Stairs Sequence – zaprezentowanie sekwencji, która krok po kroku przeprowadzi Cię do skutecznej, pewnej i estetycznej odbudowy zębów w 99% przypadków.

M.A.C System – Technika bezpiecznego opracowania ubytków.

TeflonIsolation,TeflonNapkin Isolation – sposoby na osiągnięcie idealnej izolacji. Jakiego teflonu używać, jak sprawnie go zakładać.

TeflonFloss – przestaniesz używać standardowych klinów ,kiedy opanujesz tą technikę,a doszczelnienie formówki będzie szybkie i łatwe.

GingiBurs Gingivectomy – szybka i prosta technika radzenia sobie w przypadku ubytków poddziąsłowych.

CompositeCondensation – technika zakładania kompozytu poprawiająca siłę wiązania i zmniejszająca ryzyko powstawania pęcherzy w kompozycie. 100% informacji praktycznych, triki, prezentacja i omówienie własnych przypadków, dyskusja i dobra zabawa.

Success Stairs Practice

Część praktyczna 

Godziny kursu 9:00-17:00

Maksymalnie 12 osób, praca przy mikroskopach i cała sekwencja w praktyce.

 

Zobacz relację z kursu w Toruniu

Chciałam tu być!

Chciałam tu być i byłam! Szkolenie spełniło moje oczekiwania, jestem zadowolona i nie mam się do czego przyczepić. Nawet jeśli nie wprowadzę schematu to mogę używać czasem niektórych elementów.

Wiele bardzo pomocnych tricków

Kurs bardzo dobrze przygotowany, bardzo merytoryczny. Mimo wielu lat w zawodzie wyniosę z tego kursu wiele bardzo potrzebnych i pomocnych trików, które wykorzystam!

Najlepszy kurs na jakim byłem!

Najprawdopodobniej najlepszy kurs na jakim byłem! Zupełnie zmieniający dotychczasowe podejście do pracy – polecam.

Stomatologia zachowawcza jest prosta

Rewelacyjny poziom kursu! Maciek w przystępny i profesjonalny sposób pokazuje, że stomatologia zachowawcza jest prosta 🙂

Zainteresowany?