„Od paru lat używam Enamelu i choć na początku szokowała mnie cena, to praca z tym kompozytem to naprawdę bajka! Warto kupować i mieć wielką frajdę i zabawę przy wypełnieniu. Konsystencja, elastyczność wyczuwalna jest przy narzędziu, niebywale łatwo wypełnia się ubytek, a BF2 i BF3 tworza powłokę prawdziwego, naturalnego szkliwa. Pacjent nie odróżnia wypełnienia od własnego szkliwa, materiał wtapia się idealnie! Uwielbiam!

lek. dent. Marta Oronowicz

„Dzięki materiałowi Enamel przestałam się obawiać jaki będzie efekt końcowy wykonanej pracy. Dzięki idealnemu dopasowaniu ząb odbudowany jest prawie tak piękny jak prawdziwy 🙂 Zaczynam przez to chętniej proponować pacjentom odbudowy estetyczne lub korekty zgryzu w odcinku przednim! (…) Jestem na tę chwilę zachwycona imyślę, że tak zostanie!”

 

lek dent. Katarzyna Schaefer-Brzenczek

„Moje pierwsze spotkanie z Enamelem było kilkanaście lat temu – wtedy nie miałam pojęcia o jakości tego materiału. Po latach podjęłam decyzję i wypróbowaniu i… nie żałuję! (…) Uważam, że jest to materiał dla osób wymagających i dokładnych. Idealna konsystencja, super dopasowanie koloru – prace wyglądają tak, jakby wcześniej nie było ubytku. Kazdy powinien spróbować – nie pożałuje!”

lek dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

„Zakupiłam zestaw startowy i jestem zachwycona! Już wiem, że praca tym materiałem będzie moją codziennością. Materiał fantastycznie się kształtuje, kondensuje. Enamel ma świetną konsystencję. W odcinku przednim daje niesamowicie naturalne efekty. Przezierność, załamanie światła – efekt perfekcyjny. Polerowanie pozwala uzyskać niesamowicie naturalny efekt!

 

lek. dent. Joanna Chilkiewicz

Poszukiwałem materiału wysokoestetycznego, ponieważ poprzednie nie spełniały moich oczekiwań. Użyłem Enamelu po raz pierwszy w życiu, podczas zamykania diastemy. Bez przygotowania, bez opakera, bez charakteryzacjii śmiało mogę powiedzieć, że spełnił moje oczekiwania – bardzo przewidywalny, wybaczający błędy, łatwy w aplikacji i modelowaniu. A co najważniejsze – pacjenci są bardzo zadowoleni!”

lek. dent. Dariusz Machowski

„Niedawno odkryłam Enamel BioFunction. Mogę stwierdzić, że jest to jedno z najlepszych wypełnień na rynku. Dobrze się rozprowadza, zapływa w ubytku, a co najważniejsze super się poleruje! Pracując tym materiałem, bez względu czy to w odcinku przednim czy bocznym nie stwierdziłam niepowodzeń. Po prostu mam zaufanie do tego materiału!”

 

lek. dent. Iwona Kopczyńska