Zapoznaj się z produktami z serii Ena Tender Pink

Przejdź do sklepu
Apel Tender Pink

Ena Tender Pink

To najnowocześniejszy i innowacyjny system do imitowania tkanki dziąsłowej zarówno w gabinecie stomatologicznym, jak i laboratorium. Światłoutwardzalny kompozyt, charakteryzujący się znakomitą estetyką zbliżoną do tkanek miękkich oraz bardzo wysoką stabilnością struktury powierzchni. Tender Pink, w odróżnieniu od innych kompozytów różowych, to kompozyt mikrohybrydowy co gwarantuje wysoką gładkość powierzchni, nie pozostawiając retencji dla osadów. Jest doskonale akceptowalny w kontakcie z tkankami miękkimi – nie wywołuje ich podrażnień.

Perfekcyjna imitacja natury

4 odcienie różu: jasny, ciemny, oranżowy (z nutą koloru pomarańczowego) oraz dodatkowy odcień transparentnego różu.

  • TPL – Jasny róż: do odtwarzania rejonów powyżej obszaru korzeniowego, gdzie dziąsło jest transparentne i ściśle przylegające
  • TPD – Ciemny róż: do odtwarzania obszarów dziąsła o mniejszej przylegalności do kości, mocno ukrwionych
  • TP – Oranż (dostępny również w wersji płynnej): stosowany jako spodnia warstwa do odtwarzania rejonów o zwiększonej opakerowości np. rejonów uwidocznienia wypukłości kostnych.
  • TPT – Transparentny: do odtwarzania rejonów przyszyjkowych.
    Efekt estetyczny dodatkowo może być indywidualizowany przy użyciu systemu farbek wchodzącego w skład zestawu: niebieska, biała i czerwona.

Unikat

Różowy opaker do metalu to dodatkowy, unikatowy element systemu. Zapewnia łatwe pokrycie prześwitującego metalu z jednoczesnym zapewnieniem estetyki. Jest samoadhezyjny i łatwy w aplikacji.